Pracovné ponuky pre nevidiacich a slabozrakých

V prípade záujmu o pracovnú ponuku, odpovedajte prosím na kontakt, ktorý je uvedený priamo v ponuke. Tieto ponuky nie sú ponukami Únie nevidiacich a slabozrakých Slovenska, ale konkrétnych spoločností alebo chránených pracovísk.

Ak hľadáte zamestnanca so zrakovým postihnutím, pošlite svoje požiadavky na blaskova(zavináč)unss.sk a my ponuku uverejníme.

Redaktor v regionálnom periodiku, skvelá organizácia času

Miesto práce: Trnava
Termín nástupu: júl / ihneď
Druh pracovného pomeru: HPP, živnosť. Zastupovanie počas materskej dovolenky s možnosťou trvalého pomeru na dobu neurčitú.

Náplň práce:

Do pohodového kolektívu regionálneho týždenníka Trnavsko hľadáme redaktora, ktorý sa orientuje v regióne a má chuť hľadať zaujímavé spravodajské a publicistické témy z Trnavy a okolia. Redaktor bude od začiatku až po koniec týždňa pracovať samostatne, preto je nutné, aby mal skúsenosti a dokázal ich preukázať novinárskymi výstupmi. Redaktora hľadáme na zastupovanie počas materskej dovolenky, v našom vydavateľstve sa však otvárajú nové možnosti, a tak je možné, že ti po roku ponúkneme trvalý pomer na dobu neurčitú, prípadne dlhodobejšiu spoluprácu na živnosť.

Môžeš k nám patriť, ak dokážeš:

  • nájsť samostatne zaujímavú tému a spracovať ju aj s vyhotovením fotografického materiálu,
  • pripraviť pre grafika podklady na zalomenie strán, vybrať fotografie a zakresliť zrkadlo,
  • editovať a redigovať texty, pracovať s tlačovým servisom,
  • urobiť korektúry svojich textov.

Zamestnanecké výhody a benefity:

K práci budeš mať k dispozícii služobný telefón, notebook, využívať môžeš redakčný automobil. Tvoja prítomnosť v redakcii je nutná len jeden deň v týždni počas uzávierky. Vyžadujeme výborné výsledky, pracovať na redakčných materiáloch však môžeš aj z domu. Ak ti však vyhovuje práca z redakcie, čaká na teba vlastný stolík a útulné miesto.

Informácie o výberovom konaní:

Ak ťa naša ponuka zaujala, tešíme sa. Predtým, ako si ťa však pozveme na pohovor, chceme vidieť tvoju prácu. Pošli nám preto tvoje spravodajské a publicistické články a uveď zdroj, kde boli zverejnené. Napíš nám, aký máš vzťah k regionálnej žurnalistike. Vieš fotografovať? Vieš pracovať samostatne? Ak áno, tieto schopnosti ti prinesú plusové body. Okrem životopisu sa nám predstav ako redaktor. Tvoje schopnosti sú to, čo nás skutočne zaujíma. Ak uspeješ, odmenou ti bude práca, po ktorej dnes mnohí ľudia len túžia :).

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 30.6. 2018

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

žurnalistika, marketing, masmédiá

Ostatné znalosti

Microsoft Word – pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

min. 1

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • prax v médiách je podmienkou,
  • očakávame, že poznáš a zaujímaš sa o dianie v Trnave a okolí, prípadne, že sa v tomto prostredí dokážeš veľmi rýchlo zorientovať
  • vysoká úroveň slovenskej gramatiky a štylistiky;
  • samostatnosť a zodpovednosť,
  • systematická práca a presnosť,
  • pozitívne myslenie, priateľská osobnosť
  • samostatne, rýchlo a flexibilne reagovať na zmeny alebo neplánované požiadavky,
  • logické myslenie vďaka čomu si viete prácu zefektívniť.

Plat:

699,- Eur brutto + variabilná zložka až do 100%

Kontakt:

job(zavináč)regionpress.sk

Príprava liekov pre klientov

Zdravotnícke zariadenie sociálnych služieb Seniorville Jablonové v okrese Malacky hľadá na svoj zdravotný úsek výpomoc. Záujem majú o uchádzača so zdravotným postihnutím, ktorý má zdravotnícke, resp. farmaceutické vzdelanie (prax ako zdravotná sestra / farmaceutický laborant / magister). Práca by pozostávala z prípravy liekov pre klientov (2x do týždňa), administratívnej a inej pomocnej činnosti podľa dohody. Nejde o ťažkú fyzickú prácu, všetky pracovné úkony by boli dohodnuté vzhľadom na zdravotný stav a možnosti uchádzača.
Kontakt: Gabriela Dušičková
e-mail: gabriela.dusickova(zavináč)wbaholding.eu

Masér/masérka do AIMI, s. r. o., Bratislava

Firma AIMI, s. r. o., v Bratislave príjme do trvalého pracovného pomeru maséra/masérku. O prácu sa môže uchádzať aj človek so zrakovým postihnutím (ide o chránenú dielňu), pozícia je vhodná aj pre absolventa.
Kontakt: Michal Kubala
Mobil: 0918 498 204

Masér/masérka do Health Services, s. r. o.

Spoločnosť Health Services, s. r. o. (Bratislava) so svojími viacerými prevádzkami hľadá do svojho tímu skúsenú posilu na pozíciu masér/ masérka. Garantujeme vynikajúce pracovné podmienky, zaujímavé finančné ohodnotenie a iné, ďalšie benefity od zamestnávateľa. Prax je nutná, ako aj vyškolenie v odbore. Životopisy, prosím, posielajte na: info(zavináč)healthservices.sk. Bližšie informácie na tel. čísle 0911 175 865. Tešíme sa na Vás!

Masér do chránenej dielne

VitalStudio, s. r. o., na Prešovskej 38/A v Bratislave ponúka pracovné miesto vhodné aj pre človeka so zdravotným postihnutím, ktorého hlavnou náplňou je vykonávanie masáží rôzneho druhu a komunikácia so zákazníkmi. Vyžaduje sa stredné odborné vzdelanie, aspoň ročná prax, zodpovednosť, milý prístup k zákazníkom a empatia. Výhodami sú zázemie v stabilnej spoločnosti, práca v príjemnom kolektíve, zľavy na tovary a služby a gastrolístky.

Kontakt: Milada Rusnaková
mobil: 0905838090
e-mail: rusnakova(zavináč)vitalstudio.sk

Prepis zvukových nahrávok

Firma Sofys hľadá zdravotne znevýhodnených zamestnancov do chránenej dielne. Ide o prepis audio nahrávok do textu (10 minút hovoreného slova je potrebné zvládnuť za hodinu). Podmienkou je ovládanie strojopisu a gramatiky. Pracovná doba je flexibilná, nástup možný ihneď.

Kontaktná osoba: Zita Jurenková

Mobil: 0903 560 835

E-mail: zita.jurenkova(zavináč)sofys.sk

Hľadáme masérov/masérky v Bratislave

Masážny salón ZM masáže v Hoteli Bratislava na Seberíniho 9 prijme ZŤP masérov/masérky. Ide o Prácu na dve zmeny, prax je vítaná, nie je však podmienkou. Ponúkame ubytovanie zdarma. Nástup je možný ihneď, alebo podľa dohody.

Kontaktná osoba: Zdenka Martinková

Mobil: 0910 560 958

Dispečer pre kamionistov

Dopravná spoločnosť LPP Group hľadá špeditéra/špeditérku na vyhľadávanie nákladok na burze preprav. Ide o prácu z domu, pracovná doba je podľa dohody, ideálne však od cca 10.00 do 19.00 (vrátane obednej pauzy). Náplňou je komunikácia e-mailom a telefonicky, podmienkou znalosť anglického alebo nemeckého jazyka. Veľkou výhodou sú aspoň základné vedomosti z oblasti dopravy. Zamestnanec bude mať k dispozícii služobný telefón, počítač a internet.

Mzda: nástupný plat je 500 € s perspektívou rastu

Kontakt: Peter Veselovsky
Mobil: 0915 920 653
mail: veselovsky-padre(zavináč)lppeu.com