Kariéra v ÚNSS

Máte sociálne cítenie, páči sa Vám pomáhať druhým, poznáte tretí sektor a hľadáte si zamestnanie?
Chcete pracovať v aktívnom občianskom združení s celoslovenskou pôsobnosťou, zúčastňovať sa na medzinárodných projektoch a získať možnosť ďalšieho rozvoja a uplatnenia svojich schopností?
Pridajte sa do nášho tímu, aby sme spoločne pomáhali nevidiacim a slabozrakým ľuďom na Slovensku.

Vedúca / vedúci ekonomického oddelenia, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska, Sekulská 1, 842 50 Bratislava

Náplň práce:

  • Zodpovednosť za vedenie podvojného účtovníctva neziskovej organizácie a účtovnú závierku
  • Zostavovanie rozpočtu organizácie a rozpočtov k predkladaným projektom
  • Finančné riadenie projektov zo štrukturálnych fondov, nadácií, iných zahraničných aj domácich zdrojov
  • Zodpovednosť za dodržiavanie termínov na vyúčtovanie grantov, dotácií a príspevkov zo všetkých zdrojov
  • Koordinácia a vedenie tímu zamestnancov
Ponúkaný plat: 1150,- Eur brutto (pri pracovnom pomere), 9,80 Eur/ hodinu (pri živnosti)
Termín nástupu: ASAP
Druh pracovného pomeru Hlavný pracovný pomer – preferovaná externá spolupráca na živnosť

Iné výhody

  • dynamický kolektív,
  • priateľské vzťahy,
  • skúsenosti so širokým spektrom činností,
  • flexibilita pracovnej pozície

Informácie pre uchádzača

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 31. 5. 2018
Životopisy spolu s motivačným listom zasielajte do 20. 5. 2018
elektronicky na e-mail: winterova(zavináč)unss.sk
Vyhradzujeme si právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí postúpia do výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie: Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa - zameranie ekonomické

Znalosti:

Jazykové znalosti: anglický jazyk - mierne pokročilý

Administratívne a ekonomické znalosti:

  • Jednoduché účtovníctvo - expert
  • Podvojné účtovníctvo - expert

Počítačové znalosti - používateľ:

  • Microsoft Excel - expert
  • Microsoft Word - expert
  • Používateľ MS Windows - pokročilý
  • Internet (e-mail, www) - pokročilý

Vodičský preukaz: B, výhodou

Ďalšie požiadavky na uchádzača

  • prax v ekonomickej oblasti min. 3 roky
  • znalosť daňovej a účtovnej problematiky pre organizácie nezriadené za účelom podnikania výhodou
  • skúsenosti s finančným riadením projektov
  • schopnosť pracovať v časovom strese (dodržiavanie termínov)
  • schopnosť pracovať v tíme
  • komunikatívnosť, samostatnosť a flexibilita
  • skúsenosti v treťom sektore výhodou
  • používanie ekonomického programu Money S3 výhodou

Dobrá organizácia práce, odolnosť voči stresu, sociálne cítenie, orientácia v treťom sektore.

Informácie o organizácii nájdete na webovej stránke: www.unss.sk.